Penzión Denné menu Jedálny lístok Ubytovanie Fotogaléria Relax Kontakt

Adresa:

ulica Športová (pri AQUA CITY)

058 01 Poprad

Telefón:

+421 52 7894 022

Mobil:

+421 905 593 692

E-mail:

limbask@sinet.sk


Jumbo 2015
“NOVÉ CENY UBYTOVANIA - Akcia v týchto cenách platí až do 15.6.2020 - AKCIA minimálny pobyt 3 a viac nocí : 23,00 € / 1 osoba / 1 noc s polpenziou ( platí pre obsadenosť 2 a viac osobami ... neplatí pre mesiace júl, august, december )””
Relax

Pre u nás ubytovaných hostí poskytujeme  na vyžiadanie nasledovné služby - v zimnej sezóne 20-30%  zľavy v tatranských lyžiarských strediskách, informácie a odvoz do priľahlých cenovo dostupných lyžiarských stredísk napríklad – Lopušná dolina, Vernár, Jezersko a desiatky iných.


V blízkosti penziónu cca 50m sa nachádza Aquacity Poprad do ktorého pre všetkých u nás ubytovaným hosťom poskytujeme 20% zľavy. Novou atrakciou v Poprade je KHL liga ktorá sa hraje na zimnom štadióne vzdialenom od nás 50 metrov. Vieme zabezpečiť vstupenky reklamné predmety na jednotlivé zápasy.


V letných mesiacoch ponúkame našim hosťom využívať kvalitný tenisový areál ktorý sa nachádza 80 metrov od penziónu disponuje 6 antukovými dvorcami s kompletným príslušenstvom- šatne, sprchy....


Futbalový štadión s atletickým oválom je od nás vzdialený cca 50 metrov.Najväčšia turistická atrakcia Vysoké Tatry je vzdialená od penziónu od 15-25 km záleží aké stredisko chcete navštíviť. Na vyžiadanie zabezpečíme služby horských vodcov, lyžiarskych inštruktorov, odvoz a dovoz našich hostí, prípadne 10-15% zľavy v požičovňi športových potrieb.Určite turisticky atraktívna je i lokality Slovenského raja a Pienin ktoré sú vzdialené od nás 20 a 40 km.


Čo sa týka kultúrneho vyžitia Poprad a okolie disponuje množstvom historických zaujímavosti a to napríklad Spišský hrad, Levoča, Kežmarok, .....

Samotné mesto Poprad je moderná turistická metropola s množstvom nákupných možností a zábavy.

Adrenalínové výlety – rafting, horské bicykle.


Od mája 2007 ponúkame pre záujemcov formou športové vyžitie s nádychom dobrodružstva formou výletov na rybačku na rybárskom člne, štvorkolkách a horských bicykloch.


Možnosť skombinovania jednotlivých aktivít počas 1 dňa.RYBOLOV


Možnosť absolvovania rybolovu a zapožičanie rybárskeho člna pre vlastníkov rybárskeho oprávnenia v okolí ( Vrbov, Liptovská Mara, Dedinky a pod )HORSKÉ BICYKLE


Ponúkame možnosť výletov na fyzicky náročných výletov v oblasti Vysokých Tatier a Zamaguria . Atraktívne prejazdy horským terénom, nádherné výhľady zo zdolaných vrcholov, čo je i zárukou perfektných fotografií . Počas výletu sú zabezpečené oddychové prestávky s občerstvením – energetické nápoje a pod .

ĎALŠIE SLUŽBY
Jednotlivé športové aktivity prevádzame na špičkovom vybavení od renomovaných spoločností ( YAMAHA, SCOTT, ZODIAC a pod. )   

Termálne kúpalisko vo Vrbove


V areáli sa nachádza desať  bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26C do 38C. Kúpalisko je otvorené celoročne. Termálna minerálna voda má blahodarné účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a srdcovocievny systém. Vzdialenosť od nášho penziónu cca 6 km.
Letné kúpalisko Spišská Nová Ves


Letné kúpalisko je súčasťou krytej plavárne s možnosťou využívania sauny. Areál letného kúpaliska tvorí 50 metrový bazén s hĺbkou vody 180 cm, ktorý je prístupný širokej verejnosti v letných obdobiach a tri neplavecké bazény s teplotou vody 27 °C. V areáli kúpaliska návštevník nájde i miesta na rekreáciu v podobe plážového ihriska, ako aj množstvo bufetov a reštauráciu. Vzdialenosť od nášho penziónu cca 25 km.

Penzión u Štefana hodnocení