Penzión Denné menu Jedálny lístok Ubytovanie Fotogaléria Relax Kontakt

Adresa:

ulica Športová (pri AQUA CITY)

058 01 Poprad

Telefón:

+421 52 7894 022

Mobil:

+421 905 593 692

E-mail:

limbask@sinet.sk


Jumbo 2015
“NOVÉ CENY UBYTOVANIA - Akcia v týchto cenách platí až do 15.6.2020 - AKCIA minimálny pobyt 3 a viac nocí : 23,00 € / 1 osoba / 1 noc s polpenziou ( platí pre obsadenosť 2 a viac osobami ... neplatí pre mesiace júl, august, december )””

Koliba u Štefana sa špecializuje na jednoduché domácky pripravované jedlá zo zameraním na slovenské gastronomické návyky.Pravidelne usporadúvame gastronomické akcie napríklad každú jeseň Husacie hody,  jedlá z diviny, v období veľkonočných sviatkov jahňacie špeciality atď. Snažíme sa využívať sezónne suroviny a suroviny z od malovýrobcov a domácich chovateľov. Usporadúvame rôzne spoločenské akcie , posedenia, oslavy,malé svadby, školenia s kompletným servisom , na čo nám slúži oddelený salónik pre cca 50 ľudí.


Štýlová reštaurácia ponúka široký sortiment domácich a zahraničných špecialít. Vybrať si môžete tiež zo širokej ponuky grilovaných špecialít, ktoré sú pripravované na grile, priamo pred Vašimi očami. V reštaurácii sú k dispozícii 4, 6 a 8 miestne stoly a vždy ochotný personál, ktorý Vám poradí pri správnom výbere jedla

●Naša kuchyňa je miestom, kde základom sú kvalitné slovenské suroviny

●Varíme z kvalitných surovín, hovädzie mäso z BIO chovu

●Nevaríme z polotovarov, ponúkame len domáce ručne pripravované jedlá

●Dbáme na harmonickú chuť, vôňu a vzhľad pripravovaného jedla

Ponúkame Vám organizovanie spoločenských akcíí v našom novom salóniku typu - rodinné oslavy, menšie svadby, firemné školenia, obchodné rokovania atď. Kapacita salóniku je cca 50 osôb.

Vybavenie - kompletné barové a gastronomické zázemie, Tv plazma 106 cm, premietačka, plátno, počítač, profesiónálne ozvučenie.


Penzión u Štefana hodnocení